Colorstay – trwałość i ponadprzeciętne krycie

Revol Colorstay to jeden z najbardziej kultowych podkładów dostępnych w drogeriach. Chociaż jego cena, jak na produkt drogeryjny, jest dość wysoka, to jednak zyskał wiele wielbicielek. Przyczyn tego jest wiele.

Głównym powodem, dla którego jest tak lubianym podkładem, jest to, że doskonale współgra z cerą problematyczną. To właśnie solidne krycie, jakie można zauważyć przy nałożeniu nawet niewielkiej ilości podkładu Colorstay od Revlon, jest przyczyną sukcesu podkładu. Colorstay idealnie tuszuje wypryski, przebarwienia potrądzikowe czy mocne cienie pod oczami. To podkład, który nie wymaga użycia korektora lub kamuflażu.

Drugim istotnym powodem, dla którego jest tak często wybierany, jest uniwersalna gama odcieni. Najjaśniejszy odcień odnalazł szerokie grono wielbicielek, które do tej pory nie były w stanie odnaleźć wystarczająco jasnego odcienia podkładu.

Podkład jest dostępny w wariancie przeznaczonym dla cery tłustej i mieszanej oraz dla cery normalnej i suchej. Mocne krycie sprawia, że idealnie sprawdza się przy cerze ze skłonnościami do trądziku, aczkolwiek trwałość, gładkie wykończenie i wydajność to czynniki, które sprawiły, że pokochały go też osoby o cerze pozbawionej problemów skórnych.

Producent obiecuje 24-godzinne krycie. Jest to bez wątpienia efekt możliwy do osiągnięcia. Podkład idealnie nadaje się dla osób, które cały dzień muszą wyglądać idealnie. Nałożony rano nie wymaga poprawek w ciągu całego dnia. Nie ściera się, nie ciemnieje i nie tworzą się nieestetyczne plamy.