Lakiery na specjalną okazję

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Przed nami trzy miesiące pełne ślubów i wesel. Jeśli więc za moment wyjdziesz za mąż lub wybierasz się na weselisko, przeczytaj ten post koniecznie- być może okaże się bardzo pomocny w wyborze idealnego manicure.

Odcienie
Semilac Special Day to kolekcja, która składa się z 18 lakierów. Są one utrzymane w kolorystyce różowej. Znajdują się w niej kolory idealne do french manicure np. 050 French Vanilla, 051 French Beige Milk, 053 French Pink Milk. Znajdziemy tutaj też odcienie pastelowe utrzymane w kolorystyce brzoskwini. W kolekcji tej znajduje się bardzo znany lakier 032 Biscuit, który prezentuje się bardzo elegancko.  Wielbicielki różu na paznokciach znajdą również coś dla siebie. W kolekcji są zarówno intensywne róże, jak i te bardziej zgaszone, wpadające w pastelowe barwy.

Zdobienia
Wzornik kolorów Semilac został wzbogacony o odcienie 094 Pink Gold oraz 037 Gold Dicso. Są to dwa lakiery, które będą idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji manicure. Jeden z nich, to przepiękne różowe złoto, które cudownie połyskuje. Odcień ten będzie się świetnie komponował z wszelkimi odcieniami różu, bardziej tymi zgaszonymi. Natomiast odcień Gold Disco super będzie wyglądać z odcieniami w stylu Biscuit.