Tańcząca morela

Przez rozbieloną morelę, nieśmiało przebijają się srebrne drobinki, które wcale nie są nachalne. Mowa tutaj o lakierze hybrydowym marki Semilac o nazwie Pale Peach Glow. Jak dla mnie lakier ten jest idealny do ślubnych stylizacji paznokciowych. Pięknie podkreśli białą oprawę ślubną i będzie świadkiem tych wzniosłych chwili.

Nude, ale nie nudny
Jest delikatny, pastelowy, ale przez zawarte w sobie błyszczące drobinki, kolor przestaje być nudny. Lakier nie posiada pełnego krycia, jest raczej transparentny, co czyni go jeszcze bardziej delikatnym. Kolor brzoskwini, lub jak kto woli moreli, jest nienachalny. Dłoń wygląda czysto i zadbanie. Kolor ten idealnie będzie się również nadawał na co dzień. Sprawdzi się i w szkole i w pracy.

Aplikacja
Do pełnego krycia potrzeba aż czterech cienkich warstw, jeśli jednak nałożymy ten modny lakier Semilac Pale Peach Glowna białą bazę, wystarczą dwie. Z lakierem przepięknie komponuje się klasyczna syrenka, która nadaje jeszcze większego błysku pazurkom. Warto też skomponować swój manicure z pomalowanym na srebrno serdecznym palcem. Lakier może być doskonałą bazą do innych zdobień, które możemy narysować pędzelkiem lub stylografem. Sprawdzą się mandale, geometryczne wzory, kreski.